+90 532 662 60 97

Antalya Uzman Vidanjör | Hizmet Bölgeleri

Antalya Muratpaşa Uzman Vidanjör Hizmetleri

Tuvaletler birçok nedenden dolayı kullanılmaz hale gelebilir. Tuvalet kağıdı yerine farklı bir kağıt parçası kullanmak, alçı ve sızdırmazlık malzemelerini evde gidere atmak gibi durumlar tuvalet tıkanması na neden olabilir.

Nebiler, Odabaşı, Öğretmenevleri Uzman Vidanjör

Sıva evin içinde herhangi bir yerde kullanıldıktan sonra kap genellikle yıkanıp tuvalet giderine dökülür. Bu çok kötü bir eylemdir. Alçı, drenaj borusunda kuruduğunda çabuk sertleşen ve tıkanma ya neden olabilen bir üründür. Çimento ile yapılan işlemlerde maliyetlidir Çimento çabuk sertleşen bir malzeme olduğu unutulmamalıdır. Yaşlı bir alana döküldüğü varsayılsa da alçıtaşı-çimento benzeri malzemeler sertleşmeye devam eder ve hızlı tıkanıklığa neden olur.

Olimpos, Olympos, Örnekköy, Orta, Ortaköy Vidanjör Hizmetleri

Tuvaletlerde zaman zaman tuvalet kağıdı yerine başka kağıtların kullanıldığı bir durum söz konusudur. Tuvalet kağıdı su ile temas ettiğinde erime özelliğine sahiptir. Başka bir kağıt kullanılırsa tuvalet tahliye borusu tıkanabilir. Ek olarak, bazen çocukların oyuncaklarının tuvaletlere düştüğü durumlar da vardır. Tüm bu faktörler tuvalet tıkanıklığı sorununa neden olur.

men

Özgürlük, Öztürkler, Ören, Pınarbaşı, Pınar, Piyadin, Şafak, Şelale Vidanjör Hizmetleri

Pompayla tuvaleti açmak mümkündür ancak bazen bu işlem tıkanıklığın drenaj borusundan biraz daha uzağa gitmesine neden olabilir. Bu durumda, sorunun problem boyutları daha da ileri gider. Binadaki çoğu dairede bu şeyler ana drenaj borusunu tıkadığında aynı sorun meydana gelebilir.

Antalya Muratpaşa Uzman Kanalizasyon Açma

Tıkanıklık problemleri için en doğru yöntem bloke edilen kısmı kırmadan kapatan bir cihaz kullanmaktır. Tecrübeli teknik ekibimiz ile tıkalı tuvaleti açmak için robotik ekipmanlar kullanıyor ve probleminizden kurtulmak için çözüm üretiyoruz. İletişim sayfamızdan Uzman Vidanjör Kanal Açma Hizmetlerimize gidebilirsiniz.

Sanayi, Santral, Sarısu, Sedir, Sekçi, Selçuk, Selimiye Vidanjör Hizmetleri

Meslektaşlarımız, kamera ekipmanıyla ilgili sorunun yerini ve nedenini belirler. Ardından süreç başlar. Nesne zarar görmemiş bir malzemeden yapılmışsa helezon yay ile çıkarılır. Bu sefer nesne kaldırılır ve havuz borusundan dışarı atılırsa, hassas cihaz drenaj borusuna zarar vermeden onu devre dışı bırakacaktır. Drenaj borusu her işlemden sonra kamera ile incelenir. Nesnenin tamamen kaldırıldığından emin olduğunuz sürece işlem devam edecektir. Drenaj borusu tamamen temizlendikten sonra basınçlı su ile durulanır. Bu işlemin maliyeti geleneksel yöntemlere göre çok daha ucuzdur ve daha kısa sürede sonuçlanır.

ANTALYA UZMAN VİDANJÖR'ün HİZMET BÖLGELERİ

Başta Antalya'nın tüm semtleri olmak üzere bütün illere hizmetimiz bulunmaktadır.

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemer Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Serik Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova
Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Telefon İle Ara Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Facebook Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri WhatsApp İletişim