+90 532 662 60 97

Antalya Uzman Vidanjör Lavabo Açma

Antalya Uzman Vidanjör Lavabo Açma Hizmetleri

Zamanla kullanımdan dolayı mutfak lavabosu ve banyo lavabosu tıkanacaktır. Yemek artıkları, çay şurubu, yağ artıkları, saçlar ve kirler lavabo giderini tıkayabilir. Lavabo giderinin düzgün çalışmadığını lavaboda biriken sudan öğrenebilirsiniz. Tıkalı bir lavabonun nasıl açılacağı sorusunun birden fazla cevabı var. Tıkanmış lavaboyu açmak için pompa, kimyasal giderler, karbonat vb. Doğal maddeler kullanabilirsiniz. Listelediğimiz yöntemleri kullanarak tıkalı lavaboyu açamıyorsanız, profesyonel yardım almalısınız. Bu durumda en yakın tesisatçıyı aramalısınız.

Öncelikle sorunun nerede olduğunu belirlemelisiniz. Kullanmadığınız zamanlarda lavabonuzdan su çıkarsa, binanın ana hattı bloke olur (yatay çizgi). Üst kullanım ambar kapağına gitmediği için en alt seviyeden yani dairenizden çıkıyor. (Bu genellikle giriş odası zemin katta veya altında olan dairelerde görülür). Aşılmaması durumunda daireniz ile ana hat arasında 50 boru tıkanır.

Lavabo Tıkanma Nedenleri

Drenaj kanalları altyapıyı oluşturan önemli noktalardan biridir. Sel ya da taşma olduğunda kanallar sokaklarda su birikmesini, alt katlarda yaşayanların evlerine sızmasını engelliyor. Bu nedenle herhangi bir kanalda oluşabilecek bir problem durumunda derhal bir drenaj deliği uygulanmalıdır. Örneğin binaları ele alalım. Her binanın kendi tomrukları vardır ve bu kütükler yardımıyla tüm atık sular ve atılan malzemeler kanallara boşaltılır. Oluktaki bir sorun bize yansır ve atık suyun evlerimize sızmasına veya lavaboda birikmesine neden olur.

men

Lavabo Tıkanıklığına Kesin Çözüm

Özellikle mutfak evyelerinin tıkanmasındaki en büyük etken, çay ve yiyecek parçacıklarının lavabolara sızmasıdır. Gıda atıklarında bulunan yağlar soğuk su ile katılaşır ve diğer nesnelere yapışarak tahliye deliğini tıkayarak hacmini arttırır. Bu gibi durumlarda marketten veya süpermarketlerden satın alabileceğiniz kimyasal drenaj açıcılar sorununuzu çözebilir. Ancak bazı durumlarda deliğe kaçan katılar ve kireçlenmeler bu kimyasallardan açılmayacaktır. Böyle bir durumda uzman bir ekibe ihtiyacınız var.

Antalya Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo tıkanmasının altında yatan nedeni araştırmak için kamera tabanlı robotik teknoloji kullanıyoruz. Akıllı kayıt ekipmanı ile beyninize akar ve size lavabonun tıkanmasının nedenini gösterir. İsterseniz ekibimiz bu tıkanıklığı kanalizasyondan çelik helezon yay cihazları yardımıyla kaldıracaktır. Bu, düzgün bir görünümle ve harcamalarınızı sorunsuz bir şekilde gösteren iyi yapılmış bir işi garanti eder. Bizi +90 532 662 60 97 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

ANTALYA UZMAN VİDANJÖR'ün HİZMET BÖLGELERİ

Başta Antalya'nın tüm semtleri olmak üzere bütün illere hizmetimiz bulunmaktadır.

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemer Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Serik Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova
Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Telefon İle Ara Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Facebook Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri WhatsApp İletişim