+90 532 662 60 97

Antalya Uzman Vidanjör | Hizmet Bölgeleri

Antalya Döşemealtı Uzman Vidanjör Hizmetleri

Vidanjörler, her türlü ıslak ve kuru atığın vakumlu emiş ile depoya aktarılması ve taşınması için kullanılır. İki farklı üretim türü vardır: Endüstriyel tip ve Belediye uygulamaları. Islak ve kuru atıkların tozunu almak için endüstriyel vakumlu şarj cihazları kullanılsa da, belediye uygulama tipi vakumlu şarj cihazları yalnızca ıslak malzemeleri vakumlamak için kullanılır. Emme sistemi 8 "veya 6" çaplı emme nozulu ve vidanjörler Vidanjörlerin kiralanması ve kiralanması: Yüksek hava emiş gücü sayesinde malzemelerin hızlı bir şekilde vakumlu depoya aktarılmasını sağlar.

Dağ, Dağbeli, Demircikara, Demircilik, Demirel Doyran, Duacı, Düden, Düdenbaşı Uzman Kanalizasyon Hizmetleri

Vakumlu kamyonlar, septik tanklardan atıkları temizlemek ve şehirlerdeki kanalizasyonları açmak ve kuyuları temizlemek için kullanılır.

Deniz, Dereli, Devlet Su İşleri, Doğuyaka, Dokuma Uzman Vidanjör Kananizasyon Açma

Bir Santrifüj Pompa ile damperli kamyonları emerek kentsel ve bitki kanalizasyon borularındaki tıkanıklığı ortadan kaldırır ve kırsal alanlardaki vakumlu kamyonlar, Santrifüj Pompa kullanarak septik kuyuları boşaltmak için kullanıyoruz.

men

Erenköy, Ermenek Mahallesi, Esentepe, Eskisanayi, Etiler Uzman Vidanjör Hizmetleri

Endüstriyel, evsel ve endüstriyel atıkları bertaraf etmek için kullanılan bir boru hattı sisteminin ara sıra veya periyodik olarak temizlenmesi, sorunları önlemek anlamına gelir.

Antalya Döşemealtı Uzman Kanalizasyon Açma

Arıtma tesisi havuzlarını boşaltırken çıkan bakteri, çamur, lağım vb. Dip ve yan duvarları temizler. Her türlü çöpün ve vidanjör ün bertaraf edilmesi yönetmeliklere uygun işlenmesi ve zararsız hale getirilmesi çeşitli güvenlik ve iş sağlığı kanunlarına uygun bir şekilde sağlanmaktadır.

Dumanlar, Duraliler, Dutlubahçe, Elmalı, Emek Mahallesi, Emniyet Uzman Vidanjör Kanal Açma

Atık suların yüksek basınçlı Su ile yıkanması Kanalizasyon kamyonları katı atıkları (kum, taş, yağ, kökler vb. ) Yumuşatmak, yüksek basınç altında pompalamak ve menhollere getirmek için kanalizasyon hatlarına getirerek işlemlerinizi kusursuz bir şekilde yapıyoruz.

Rutin bakım sırasında, doldurma sistemleri, ayırma havuzları, yakıt tankları, boya havuzları, septik tanklar, atık su arıtma havuzları vb. proses dolaplarının ve açık/kapalı atık depolama kanallarının temizliği, ayrıca atık bertarafını düzenlemelere uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

ANTALYA UZMAN VİDANJÖR'ün HİZMET BÖLGELERİ

Başta Antalya'nın tüm semtleri olmak üzere bütün illere hizmetimiz bulunmaktadır.

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemer Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Serik Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova
Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Telefon İle Ara Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Facebook Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri WhatsApp İletişim