+90 532 662 60 97

Antalya Uzman Vidanjör tıkalı gider acma

Antalya Uzman Vidanjör tıkalı gider acma

Tıkanan gideri açma işlemine başlamadan önce firmamız kamera kayıt cihazları ile gerekli kontrolleri yapmaktadır. Kamera yakalama cihazı ile yapılan komutun sonuçlarına göre, tıkanıklığın basit mi yoksa sunucu arızasından mı kaynaklandığı belirlenebilir. Tıkanıklığın türüne göre gerekli ekipmanları kullanıyoruz. Basit blokajları robotik bir cihazla açıyoruz. Tıkanıklık giderildikten sonra kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir inceleme yapıyoruz. Böylece tıkanıklığın tamamen temizlendiğinden emin oluyoruz. İnşaat sahibinin kusuru nedeniyle tıkanma olması durumunda rögar kapağının açılması durumunda rögarın yeri bilinmiyorsa firmamız lögarın yerini dedektör ile tespit etmektedir. Menhol tespit edildikten sonra menhol dolmuş ise firmamız tarafından menhol blokajı kaldırılacaktır. Kanalizasyon borusunda çökme varsa veya boru ek yerlerinde boşluk varsa bu durum kamera kayıt cihazı tarafından algılanacaktır. Bu tür darboğazlar robotik ekipmanlarla çözülemez. Bunun için çöken kanalizasyon borularının değiştirilmesi gerekir. Değiştirilemeyen borular imha edilerek yeni bir kanalizasyon hattı döşenir. Firmamız kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminin tüm aşamalarını kendi kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Antalya Uzman Vidanjjör tarafından yapılan tüm onarımlar garantilidir. Tıkanan giderler in giderilmesi sürecinde en iyi fiyatı garanti ediyoruz.

men

Antalya Uzman Vidanjör tıkalı gider açma

Antalya Uzman Vidanjör ’ün rakiplerine göre bir diğer farkı da koridoru en uygun fiyata açmasıdır. Antalya ’nın tüm bölgelerine fiyat farkı olmaksızın hizmet veren firmamız, ürünler en geç 2 saat içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Servis araç sayısını 30'a çıkaran firmamız daha hızlı ve daha iyi hizmet verme politikasını benimsemiştir.

Su alan binanın drenaj sistemini temizlemek

Tıkanan kanalizasyonların açılması sürecinde kamera kayıt cihazları olmazsa olmaz bir cihazdır. Kamera kayıt cihazlarının fiyatları oldukça yüksek olduğu için her kurulum firması satın alıp kullanamaz. Olası bir tıkanıklık durumunda, normal bir tesisatçı çağırmayıp sadece gideri açar ve kamerayı izlemezseniz, rögar borusu sürekli tıkanır ve ek maliyetlere neden olur.

ANTALYA UZMAN VİDANJÖR'ün HİZMET BÖLGELERİ

Başta Antalya'nın tüm semtleri olmak üzere bütün illere hizmetimiz bulunmaktadır.

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemer Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Serik Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova
Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Telefon İle Ara Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Facebook Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri WhatsApp İletişim