+90 532 662 60 97

Kırmadan, Kazmadan, Kanal Açma, Logar,Tuvalet, Gider Açma ustası

Kırmadan, Kazmadan, Kanal Açma, Logar,Tuvalet, Gider Açma ustası

Alt yapı tecrübemizi teknolojik araç ve makinelerle birleştirerek kanal onarım ve tıkanıklık açma hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirdik. Bodrum ve zemin katın en büyük sorunu olan yükseklik farkına kapalı yatay tünel yöntemi ile çalışarak çözüm bulduk. Geçmişte yaptığımız çalışmalar örnek teşkil etti ve birçok kişiye hijyen konularında rehberlik ettik. Tıkanan gider açma, boru tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma işlerini yapıyor, rögar temizliği ve periyodik rögar bakımlarını yapıyoruz. Kanalizasyon kokularını önlemeye çalışıyoruz. Farelere karşı savaşıyoruz. Su kaçaklarını tespit ediyor, bodrum ve zemin kat, bahçe ve zemin katta hijyen sorunlarına çözüm üretiyoruz.

men

Tuvalet tıkanıklığı açma vidanjör hizmeti

Tıkanıklık olduğunda robot tarafından açıyoruz. tuvalet tıkanıklıkları; Avrupa tuvaletlerinin sembolü olan bir tuvalet tıkanıklığıdır. Blokaj Pimaş Devre Kesici Robot tarafından açılır; Bu sözde tıkanıklık, klozet taşı ve klozetten bina ön sundurmasına kadar olan bölümde kullanılan 100, 125 ve 150 beyaz plastik borularda meydana gelmektedir. Tıkanıklık olduğunda robotla açılır. Bazen kameraya bakmak, giderin tıkanmasına neden olan mutfak giderinde yağlanma ve tortu oluşmasına yardımcı olur çünkü hiçbir şey tıkamasa bile aşırı yağlama boruları tamamen kapatır, dahili bir gidere yol açar ve tıkanma meydana gelir. Burada kullanılan 50 Pimaş borusu 50 Pimaş borusu binaya dikey olarak yerleştirilen döşeme borusunun ömrüdür, döşeme borusu genellikle yüz adettir. Bina zemininden binanın ana sundurmalarına ve binanın ana sundurmalarından şehir kanalizasyon borularına kadar olan çimento, oluklu demir ve beton boruları içeren borularda meydana gelen tıkanmaya kanal tıkanması denir. Çoğu tıkanıklık bir robot tarafından açılır, ancak boru hattında bir çökme ve kopma varsa, robotta olduğu gibi borunun değiştirilmesi gerekir. Tıkanan gideri robotla açan kişi, tıkanmış borulardaki tıkanıklığı giderecektir ancak kısa sürede gideri temizlemeyi unutmayınız. Loggar'daki atık su akış özellikleri, atık su sisteminin düzgün çalışması hakkında bilgi sağlar. Atıksu hızı çalışıyorsa, sanitasyon sistemi düzgün çalışıyor demektir. Ancak dren ve lögarlardaki suyun hacmi biterse, akış yavaşlar ve bu, boruda akışı etkileyen bir nesne olabileceği anlamına gelir veya bu, olası bir soruna işaret eder.

Tıkanmayı açma, tahliye borularını kırmadan ve taşmadan değiştirme

Kanalizasyon kesintileri herkes için can sıkıcı bir sorundur. Kullanılmakta olan bir evde, tüm mobilyalar yerleştirilmiş, sıva, boya, kanalizasyon gibi iç dekorasyon işleri ve diğer tıkanık giderici işleri düzeltmek kolay olmayacaktır. Çünkü böyle durumlarda herkesin aklına zemini kazmak, tuğlaları kırmak, yüzen fayansları sökmek gelebilir ama biz üstatlar olarak atıksu arıtımını zeminden yani binanın altından yapıyoruz, kanalizasyonu kırmadan tıkanmış bir kanalizasyonu açıyoruz.

ANTALYA UZMAN VİDANJÖR'ün HİZMET BÖLGELERİ

Başta Antalya'nın tüm semtleri olmak üzere bütün illere hizmetimiz bulunmaktadır.

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemer Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Serik Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova
Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Telefon İle Ara Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Facebook Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri WhatsApp İletişim