+90 532 662 60 97

Antalya Uzman Vidanjör, Kanalizasyon Nasıl Açılır? Nasıl Kanalizasyon Temizlenir?

Antalya Uzman Vidanjör, Kanalizasyon Nasıl Açılır? Nasıl Kanalizasyon Temizlenir?

Firmamız Antalya'da vidanjör vakumlu kamyonlar arasında lider konumda olup, müşteri ihtiyaçlarına zamanında cevap vermekte ve müşteri memnuniyeti vizyonu ile hizmet vermektedir. Vidanjör firması olarak okul, fabrika gibi geniş alanların temizlenmesi, fabrika atıklarının boşaltılması, tıkalı kanalların açılması, lağım çukurlarının boşaltılması gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

men

Antalya Uzman Vidanjör, Kanal Açma, Kanalizasyon Açma

Vidanjör kiralama hizmetimiz ile çeşitli seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Her biri yeni teknoloji ile donatılmış farklı tonajlardaki araçlarla ihtiyaçlarınıza en uygun aracı sunuyoruz. Haftanın 7 günü, günde 24 saat çalışan yüksek eğitimli uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Antalya Uzman Vidanjör Hizmet Alanları

- Yağmur birikintilerini temizlemek
- Kanalizasyon Altyapı Temizliği
- Kanalizasyon bacalarının temizlenmesi
- Yüksek akışlı sürekli vakumlu endüstriyel temizlik
- Kanalın tıkanıklığı açma
- Aerobik Aşılama Çamuru Temini
- Şirket içi sıvı taşımacılığı
- Evsel ve endüstriyel atıkların temizlenmesi
- Atık tankı boşaltım ve temizliği
- Atık yağ havuzlarının temizlenmesi
- Basınçlı yüzey temizliği
- Kirli ve atık suların temizlenmesi
- Septik tankların temizlenmesi
hizmetlerini kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz tonajda bir vidanjör ile belirlediğiniz gün ve saatte istediğiniz adrese ulaşım sağlıyoruz.

Antalya Uzman Vidanjör Vakumlu Kuka Hizmetleri

Kuka hizmeti , temizleme ve tıkanma için borulara yüksek basınçlı su verilmesi işlemidir. Kanalizasyon taraması ve kanalizasyon temizliği yönetmi, çevreye zarar vermeden yapılır.

Kuka araçları ile kanal duvarlarına yapışma, kanal çapını küçültme, tıkanmalara neden olan ve normal su akışını engelleyen tüm sorunları ortadan kaldırabiliyoruz. Bu araçlar, ekonomileri ve küçük boyutları nedeniyle büyük şehirlerdeki altyapı projeleri için ilk tercihtir.

Kuka aracının arka kısmında yer alan sistem sayesinde borulara kadar uzanan bir hortum vasıtasıyla basınçlı su vererek tıkanıklık ları ortadan kaldırıyoruz. Araç üzerine monte edilen su deposunun hacmi, aracın dingil ve maksimum yük ağırlığı dikkate alınarak oluşturulur. Çok miktarda yağmur suyu ve atıkların zamanla birikmesinin kanalizasyonların tıkanması na neden olduğu durumlarda sıklıkla kullanılan bir araçtır.

ANTALYA UZMAN VİDANJÖR'ün HİZMET BÖLGELERİ

Başta Antalya'nın tüm semtleri olmak üzere bütün illere hizmetimiz bulunmaktadır.

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemer Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Serik Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova
Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Telefon İle Ara Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Facebook Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri WhatsApp İletişim