+90 532 662 60 97

Antalya Foseptik Açma Hizmetleri

Antalya Foseptik Açma Hizmetleri

Vidanjörler sıklıkla büyük metropoller de yer edinen kanalizasyon sistemlerinde, tıkanıklıklara sebep olan ve buna neden olan kum ve çakılları temizler. Ayrıca ayrıştırması zorluk derecesi yüksek katılaşmış yağlarla beraber, oluşan birtakım fosseptik atıkların temizlenmesi işlerinde kullanılır. Vidanjörler bünyesinde ek olarak kuka vidanjör hizmeti de veriyoruz. Bunlar çoğu zaman yüksek teknolojili kanal yıkama araçlarıdır.

men

Vidanjör ve Foseptik Hizmeti Kuka Nedir, Nasıl Kullanılır?

Vidanjör kanal temizleme aracı olmak ile beraber, kombine kanal açma ve temizleme aracı filosu şeklinde hizmetler de verilir.

Vidanjör hizmetinde Kuka nedir, nasıl kullanılır?

Bu hizmetler ve kullanımlar şu şekildedir. Genellikle temizlenmesi zor ve tıkanıklığın açılması istenilen kanalların içerisine yüksek basınçlı su verilir. Foseptik tıkanıklığı durumlarında bu tarz şeyleri açma ve temizleme işlemleri veriyoruz. Bu işlemler de çoğu zaman kuka aracı kullanıyoruz. Kuka araçları kanal çeperlerine yapışır. Böylece kanal çapını daraltır. Sonrasında tıkanıklık yaratan yada tertipli su akışını engellemiş olan durumları ortadan kaldırılır. Bu araçlar ekonomik ve minik boyutları sahiptir. Özelliklerinden ötürü büyük şehirlerdeki altyapı çalışmalarında kullanılır. Kuka aracının gerisinde yer edinen sistem ile beraber kanala bir hortum uzatılır. Sonrasında kanala uzatılan bu hortumla tazyikli su verilir. Verilen bu su ile beraber tıkanıklık giderilir. Ayrıca vidanjör kuka araçlarının üstüne monte edilmiş olan, su tankının kütlesi vardır. Bu ekipmanlar, taşıtın dingil ve azami yük ağırlığına bakılırsa üretilir. Şehirlerde gayri muntazam yapılaşma da yoğun yağmur sularından kaynaklanan, sel baskınları ve taşmalar oluşur. Bu da zaman içinde suların birikmesi ile beraber, atıkların kanalizasyon hattına sürüklenerek, kanalların tıkanmasına niçin olur. Bu kuka aracı da bütün tıkanıklığı açmada kullanılır.

ANTALYA UZMAN VİDANJÖR'ün HİZMET BÖLGELERİ

Başta Antalya'nın tüm semtleri olmak üzere bütün illere hizmetimiz bulunmaktadır.

Ahatlı Ahırtaş Akdenizsanayi Akdamlar Akgöl Akkoç Akkuyu Akpınar Aksu Alaylı Altındağ Altınkum Altınkale Altıayak Altınova Arapsuyu Aşağı Mahalle Aşağıkaraman Aşağıoba Atatürk Avnitolunay Ayanoğlu Ayanlar Aydınlık Aydınlar Bademağacı Bahçelievler Bahçeyaka Bahçecik Bahtılı Balbey Baraj Barboros Barış Başköy Bayındır Beşkonaklar Beşkonaklılar Bıyıklı Bucak Çağlarca Çağlayan Mahallesi Çakırlar Çalkaya Camili Camiönü Çamköy Çamlıbel Çamlık Çamlıca Çankaya Çarşı Çaybaşı Çığlık Çifteçeşmeler Cihadiye Çıplaklı Çitdibi Cumhuriyet Dağ Dağbeli Demircikara Demircilik Demirel Deniz Dereli Devlet Su İşleri Doğuyaka Dokuma Döşemealtı Doyran Duacı Düden Düdenbaşı Dumanlar Duraliler Dutlubahçe Elmalı Emek Mahallesi Emniyet Erenköy Ermenek Mahallesi Esentepe Eskisanayi Etiler Fabrikalar Fatih Fener Fettahlı Fevziçakmak Gazi Gaziler Gebizli Gençlik Geyikbayırı Göçerler Gökçam Gökdere Göksu Güloluk Gülveren Gündoğdu Güneş Gürsu Güvenlik Güzelbağ Güzeloluk Güzeloba Güzelyurt Habibler Hacıaliler Hacısekililer Haşimişcan Hatipler Havaalanı Havalimanı Hisarçandır Hurma Hüsnükarakaş Hürriyet İhsaniye Ilıca Kanal Karaçalı Karaman Karataş Karatepe Karaveliler Kargılık Karşıyaka Karpuzkaldıran Kazımkarabekir Kemer Kemerağzı Kepez Kepezaltı Kepezüstü Kevşirler Kılıçaslan Killik Kırcami Kirişçiler Kışla Kır Kızılarık Kızıllı Kızılsaray Kızıltoprak Kömürcüler Konak Konuksever Konyaaltı Köseler Kovanlık Kültür Kundu Kurşunlu Kuruçay Kuşkavağı Kütükçü Kuyubaşı Kuzeyyaka Lara Liman Macun Mandırlar Mehmetçik Mehmet Akif Ersoy Meltem Memurevleri Menderes Menzil Sitesi Meydankavağı Meydan Mollayusuf Muratpaşa Nebiler Odabaşı Öğretmenevleri Olimpos Olympos Örnekköy Orta Ortaköy Özgürlük Öztürkler Ören Pınarbaşı Pınar Piyadin Şafak Şelale Sanayi Santral Sarısu Sedir Sekçi Selçuk Selimiye Serik Sinan Mahallesi Şirinyalı Siteler Soğuksu Solak Suiçecek Sütçüler Tahılpazarı Tarım Teomanpaşa Tomarlar Topallı Topçular Toptancıhalı Toros Tuzcular Trt Mahallesi Üçgen Üçoluk Uluç Ulus Uncalı Ünsal Varlık Varsak Yağca Yalınlı Yarbaşçandır Yavuzselim Yeni Mahalle Yenidoğan Yenidumanlar Yeniemek Yenigöl Yenigün Yeniköy Yenihal Yenisanayi Yeşilbahçe Yeşilbayır Yeşildere Yeşilkaraman Yeşilköy Yeşilova Yeşilsanayi Yeşiltepe Yeşilyurt Yıldız Yörükler Yukarı Yukarıkaraman Yüksekalan Yükseliş Yurtpınar Zafer Zerdalilik Zeytinlik Zümrüt Zümrütova
Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Telefon İle Ara Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri Facebook Antalya Uzman Vidanjör, Tıkanık Açma, Foseptik, Kanalizasyon Açma, Atık Su Hizmetleri WhatsApp İletişim